VAG Lithuanian Fan Fest 2020

krimukas 2020 2 rugsėjo Komentarų: 0

VAG Lithuanian Fan Fest 2020

Aukštaitijos sostinėje-Panevėžyje vyko įspūdingų automobilių paroda, sutraukusi ne vieną kruopščiaimylimą ir tobuilinamą automobilį.

Skirtingų stilių, skirtingų spalvų, nestandartinės išvaizdos ratuočių vairuotojai norėdami patekti į šią parodą iš pradžių turėjo praeiti renginio organizatorių atranką. Automobilių parodos organizatorių džiaugsmui, norinčiųjų parodyti savo projektą buvo gerokai daugiau negu buvo planuota.

Per keletą savaičių organizatoriai sulaukė maždaug 200 paraiškų, o tai – pakankamai didžiulis skaičius. Vis dėlto, įvertinti kiekvieną automobilį ir vėliau nuspręsti ar jis vertas dalyvauti automobilių parodoje yra nelengvas procesas, bet po ilgai trukusių diskusijų ir vertinimų, šeštadienio popietę į Panevėžį atvyko maždaug 50 automobilių, kurie išsirikiavo šalia „Cido“ pramogų arenos.

Iš pradžių organizatoriai planavo, jog automobilių parodoje eksponuos apie 70 mašinų, bet įvertinus visų dalyvių paraiškas, žalia šviesa buvo uždegta daugiau nei 60-čiai bendraminčių. Vis dėlto, kai kurie dėl asmeninių priežasčių atvykti negalėjo, tad galiausiai organizatorių komanda turėjo džiaugtis turėdami truputėlį mažesnį, bet vis tiek spalvingą dalyvių parką.

Tai buvo ilgai planuotas ir organizuotas renginys, tikrai nepalikęs abejingų automobilių grožio kultūrai.

Pažiūrime fotografės Mingailės Bagdonaitės užfiksuotas akimirkas

https://www.facebook.com/mingailebagdonaitephoto